Biznesowe - o mnie

O mnie


 

Mam na imię Kuba i jeśli dało się już zauważyć interesuję się fotografią. Zajmuje mi to większość mojego czasu i nawet jeśli nie pracuje nad zdjęciami to robię coś by poszerzać swój warsztat. Pewnie to zabrzmi banalnie ale wykonując zdjęcia zawsze staram się patrzeć nie tylko oczami ale duszą. Podczas ślubu staram się uchwycić wszystkie najważniejsze momenty, nie usiedzę w miejscu i biegam wszędzie byle tylko złapać momenty których najczęściej nie widzi para młoda – oczywiście też cały czas będąc przy nich.

Oprócz reportaży na ślubach wykonuję również reportaż na chrzcie bądź innych imprezach; portrety w plenerze; fotografię rodzinną, a także sesję narzeczeńskie.

Mam w swoim portfolio parę nagród i wyróżnień w pomniejszych lub jednym większym konkursie. Głównie moje zdjęcia wykonuję w Płocku i w Warszawie, ale chętnie też wyjadę gdzieś dalej na Mazowsze, w góry bądź też nad morze.

Jeśli jesteście zainteresowani współpracą lub też chcecie bym odpowiedział na jakieś pytanie możecie pisać lub dzwonić – postaram się odpowiedzieć na wszystkie wasze pytania.

Strony na których możecie mnie znaleźć

Warszawa, fotograf wesele