Wesele
Teraz pozostała już tylko najmilsza część tego dnia – mianowicie wesele. I tutaj podobnie jak w kościele fotograf zawsze przyjeżdza przed Młodymi w celu sfotografowania wszystkich szczegółów na sali i rozstawienia się. Gdy już świeżo poślubieni małżonkowie dojadą do sali fotograf powinien czekać przed salą razem z rodzicami. Po przywitaniu przez rodziców, Pan Młody zgodnie ze zwyczajem powinien przenieść Panne Młodą przez próg. Przywitanie gości weselnych szampanem i można jeść i się bawić. Oczywiście są pewne stałe punkty każdego wesela – jak np. bardzo stresujące dla młodych pierwszy taniec lub tort. Jednakże trzeba pamiętać, że każde wesele jest inne, ponieważ to zawsze zależy od Państwa Młodych i gości jak sie zawsze wszyscy dobrze bawią.
Ostatnim elementem wesela podczas którego jest fotograf są zabawy oczepinowe. A są one przeróżne i czasami potrafią zaskoczyć. Najbardziej typowe to wybieranie nowych Państwa Młodych i zbieranie na wózek chociaż i nie to zawsze jeść. Wszystko zależy od fantazji młodych i repertuaru prowadzących imprezę tj. zespołu Dj-a.
A dla fotografa po tej atrakcji pozostaje już tylko pożegnać się z młodymi i życzyć im szczęścia w dalszej części imprezy